TurkishEnglishGermany
Paykasa Nasıl Bozdurulur ?

Web ortamında alış veriş potansiyeli gittikçe artıyor. Öyle ki insanlar neredeyse tüm ihtiyaçlarını sanal ortamdaki sitelerden sağlamaya başladılar. Saat alımından araba alımına kadar tüm elektrikli, dijital ve elektronik ürünler, fiziksel ürünler ve ditijal ürünler eğitim setleri ve aklınıza gelebilecek her şey internet ortamından alınıyor. Yine internet üzerinden E-ticaret oyun ve sohbet hizmetlerinden kaliteli olarak faydalanmak için yepyeni ve güvenli bir yola başvuruyorlar. Bu hizmetin adı paykasa kart hizmetidir. Paykasa kart satın aldığınızda, bu kartı kullanıp kalan parayı hesabınıza aktarmak isteyebilirsiniz. Bu hizmete Paykasa kart bozum hizmeti deniyor. Uygun oranlarda ve fazla kesinti yapmadan paykasa kart bozum hizmetini bizden alabilirsiniz.

İnternet Ortamında en fazla kullanılan kart, paykasa kartı olduğundan, bu kartı bozdurmak isteyenlerin sayısı da fazladır. Paykasa kart bozum hizmeti alırken, yüksek kur üzerinden paykasa kart bozum hizmeti almanız sizin yararınızadır. Alırken ucuza almak ve satarken pahalıya satmak size kazandırır. Paykasa kart yüksek kurdan bozum yapabileceğiniz sitemiz ülkemizin resmi reseller sitesidir. Paykasa kart bozum hizmeti için daha hızlı güvenli paykasa bozdurma hizmeti verebilmek adına gelişmiş sistemimizi oluşturduk ve kısa sürede paykasa kart bozum hizmetini alabileceksiniz.

Paykasa Bozdurmak için Ne Yapmalıyım

Kart alım son derece kolay olduğu gibi, kart bozum hizmetini almak da kolaydır. Bir telefonla 20 dakika içinde paykasa kartınızdaki tutarı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu işlem için izleyeceğiniz adımları sıralı bir şekilde anlattık. İşte paykasa kart bozum hizmetini yüksek kurdan almak için yapmanız gerekenler:

1-) Sistemimizde yer alan telefon numaralarını arayarak Müşteri Temsilcileri ile irtibata geçin.
2-) Paykasa kart bozum için kur fiyatını öğrenin. Satış fiyatlarımız bu linktedir.
3-) Paykasa satış hizmeti veren firmamız 10 yıldır bu sektördedir. O nedenle güven içinde kart alıp bozdurabilirsiniz.
4-) Son adımda elinizdeki Paykasa Kod bilgisini eksiksiz olarak Müşteri hizmetleri temsilcimize aktarın
5-) Ardından banka hesap numaranızı verin
6-) 15 -20 dakika içinde paranız banka hesabınızda olacaktır.

Unutmayın paykasa kart kuru sürekli güncellenmektedir, kart Avrupa birliği para birimi olan Euro kurundan işlem görmektedir.