TurkishEnglishGermany
Paykasa Kart Nasıl Yüklenir ?


Paykasa kart satın almak son derece basit bir işlemdir, önce sitemizdeki telefonlardan müşteri temsilcimize ulaşın, ardından belirlediğiniz Paykasa kart fiyatlarından size ve bütçenize uygun olanı bildirin. Dilerseniz kredi kartınızla dilerseniz havale yöntemleri ile ücreti göndermeniz için size gerekli hesap numarası verilir. Siz ödeme yaptıktan sonra mesaj yolu SMS ile size kart numaralarınız gönderilir. Bir seferde bir veya birden çok Paykasa kart alabilirsiniz. Aldığınız kartın limiti bittiğinde, o numaralar geçersiz olur. Yeni bir kart almanız gerektiğinde önce sitemizdeki telefonlardan müşteri temsilcimize ulaşın, ardından belirlediğiniz Paykasa kart fiyatlarından size ve bütçenize uygun olanı bildirin. Sonra yeni bir kart satın alma süreci başlar.

Paykasa İle Hayat Daha Kolay

Örnek olarak 250 Euro tutarında bir kart almak isterseniz bunun TL karşılığını sistemimizin hesap numarasına yatırmanız gerekir, bu kartın içindeki paranın hepsini tek alış verişte harcamak zorunda değilsiniz. Farklı sitelerden farklı zamanlarda da alış veriş yapma imkanınız vardır. Kart limitini tükettiğinizde hemen bizi arayarak yeni bir kart satın alabilirsiniz, üstelik 7/24 hizmet veren sistemimiz üzerinden yapacağınız alış verişler çok daha güvenlidir. 10 yılı aşkın süredir sanal kart işlemleri yapan firmamız size bu konuda en iyi desteği verecektir. Tüm satın alma işlemi mesai saatleri içinde olursa, 20 dakika sürmektedir. Müşteri temsilcisini aramak, kart istemek ve hesaba para aktarmanızın akabinde, SMS yollanarak karta sahip olursunuz. Dilerseniz kartınızda yer alan miktarı bozdurarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için de paykasa kart bozdurma hizmeti almanız gerekecektir. Bu da çok kolay bir süreçtir:
1- Müşteri temsilcisini arayın
2- Elinizdeki kart bilgilerini ona verin
3- Banka hesap numaranızı verin
4- 15 dk sonra paranızı hesabınızda görün
İşte kart bozdurma hizmeti de bu kadar basittir. Paykasa kart alış veriş konusundaki güven sorununu ortadan kaldırdığı için dünya çapında kullanılan bir karttır. Kötü niyetli sanal saldırganların tüm amacı kredi kart bilgilerini çalmaktır. Bunu engellemek ise sizin elinizdedir. Güvenliğiniz için kredi kartı numaralarınızı ve paykasa kart numaralarınızı bilgisayarda tutmamanız önerilir.